Jemenas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Jemenas parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Jemene

Jemenas yra valstybė, esanti Arabijos pusiasalio pietiniame gale; jos oficialus pavadinimas yra Jungtinė Jemeno Respublika. Sostinė yra Sana'a. Ji ribojasi su Arabijos jūra, Adeno įlanka ir Raudonąja jūra bei rytuose su Omanu ir šiaurėje su Saudo Arabija.

Jei norite įsigyti parduodamą nekilnojamąjį turtą Jemene, turėtumėte žinoti, kad Jemenas yra viena iš mažiausiai išsivysčiusių šalių pasaulyje ir yra neturtingiausia Vidurio Rytų šalis.

Kadaise Jemenas buvo padalintas į dvi šalis: Jemeno šiaurę ir Jemeno pietus. 1990 m. Abi šalys buvo suvienytos kaip Jemeno Respublika.

Po susivienijimo kilo pietinis atsiskyrėlių judėjimas, tačiau galiausiai jis buvo sutramdytas. Tarp šiaurės ir pietų išlieka įtampa; kai kurie pietiečiai skelbia, kad šiaurinė valstybės dalis yra ekonomiškai privilegijuota.

Jemeno investicijų įstatymas buvo atnaujintas 2002 m. Naujajame įstatyme sakoma, kad užsieniečiai gali turėti žemės ir nekilnojamojo turto. Kita vertus, naujasis įstatymas turi nenuoseklumų. Pagal 2002 m. Įstatymą užsieniečiams gali priklausyti 100% žemės ir jie gali vykdyti projektus neturėdami Jemeno agento ir negaudami pramonės ir prekybos ministerijos importo ar eksporto licencijų. Tačiau tam prieštarauja komercinis įstatymas, pagal kurį užsienio nuosavybė ribojama iki 49 proc. Taigi prieš perkant parduodamą turtą Jemene svarbu pasikalbėti su ekspertais ir atkreipti dėmesį.

Jos sostinė Sana pastaraisiais metais išgyveno didžiulę infrastruktūros modernizavimo programą, kurios metu buvo išplėsti keliai ir modernizuoti viešųjų paslaugų tinklai. Tačiau dabartinė Sanos miesto struktūra ir skaidrumo trūkumas ir toliau kelia iššūkį sparčiam miesto augimui ir lemia neefektyvų mažo tankio išsiplėtimą ir neoficialių gyvenviečių plitimą. Šis faktas nesutrukdė Persijos įlankos vystytojams investuoti ir įsigyti parduodamų nekilnojamojo turto objektų Jemene, kuris yra suvokiamas kaip neapdorota žemė, pilna neatrastų investavimo galimybių.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 36531

Parduoda Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas, Jemenas, Sana'a, Sana'a, center

Reserved negotiation
Parduoda
Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas

158 m²
Parduodamas namas Sana centre, puiki statyba ir centrinis gyvenamasis plotas
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB